PROFIL FIRMY  |  REFERENCE  |  KONTAKTY  |  MAPA STRÁNEK

2S Brno spol. s r.o. se od roku 1991 specializuje na technologie pro povrchovou úpravu kovů a plastů na českém a slovenském trhu. Divize lakovacích, sušicích a vypalovacích kabin je založena na produktech a zastoupení italské značky AIRTECH. Divize průmyslového lakování vychází z produktů italské společnosti TECHNOFIRMA.

Díky mnohaletým zkušenostem a tradici společnosti 2S Brno je realizace na profesionální úrovni, a to jak u zakázek malého rozsahu, tak u složitých technologických celků určených pro veškeré povrchové úpravy. Dodávané technologie jsou renomovanými značkami ve svém oboru ve světovém měřítku. Zákazníci společnosti 2S Brno dostávají kvalitní produkty s vysokou životností, s minimálními provozními náklady a kvalifikovaným servisem a to všechno při splnění všech českých a evropských standardů.


DOTAZY | INFORMACE

Pro Vaše dotazy nebo žádost o další informace vyplňte prosím následující formulář:

Jméno:
Kontaktní telefon:
E-mail:
Dotaz:

AKTUALITY


Nové technologie v oblasti lakování

Od začátku roku 2012 uvádíme na trh nový typ lakovací kabiny. Lakovací kabina je vyvinuta na základě nejnovějších poznatků v oblasti lakování. Je zde uplatněna nová koncepce v konstrukci, která je chráněna několika evropskými a americkými patenty. Prioritou kabiny je provoz v minimálních nákladech a s minimálním dopadem na životní prostředí.

Více informací připravujeme na webových stránkách.

V případě dotazů a Vašeho zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


2S BRNO, SPOL. S R.O., KROFTOVA 45, 616 00 BRNO, TEL.: 541 222 809, MOBIL: 602 750 444